Yasal Uyarı

Li-DER Lisanssiz Elektrik Üretimi Derneği (lisanssizelektrik.org) sitesi Li-DER Lisanssiz Elektrik Üretimi Derneği tarafından yayınlanmaktadır. Bu sitenin içeriğinde yer alan yazı ve haberlerin tekrar yayınlanma amacı ile izinsiz olarak ve kaynak belirtilmeden kullanımı kesinlikle yasaktır. Herhangi bir içeriğin tekrar yayınlanması halinde ise mutlaka kaynak olarak Li-DER Lisanssiz Elektrik Üretimi Derneği (lisanssizelektrik.org) belirtilmeli ve ilgili içeriğin bulunduğu sayfaya aktif bağlantı sağlanmalıdır.

Lisanssiz Elektrik Üretimi Derneği yayınları içerisinde yer alan materyallerin bulundurulması ile ilgili olarak “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ve uluslararası telif haklarına aykırı bir durumun yer aldığını düşünüyorsanız lütfen ‘’İletişim’’ sayfası aracılığı ile itirazınızı belirtiniz. İtirazınız en kısa sürede değerlendirilecek ve haklı bulunduğu takdirde bahsettiğiniz içerik site yayınından ve sunucularından derhal kaldırılacaktır.

Lisanssiz Elektrik Üretimi Derneği bu sitenin kullanıcıları ile ilgili topladığı bilgileri kanunlarla mecbur bırakıldığı durumlarda ilgili adli makamlara sunma haricinde, 3. Şahıs ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmayacağını ve bu bilgileri kullandırmayacağını taahhüt eder.

Lisanssiz Elektrik Üretimi Derneği içerisinde çeşitli nedenlerle ve yalnızca bilgilendirme amacıyla diğer internet sitelerine yönelik aktif bağlantılar sağlanmaktadır. Lisanssiz Elektrik Üretimi Derneği bu bağlantıların sağlandığı ilgili internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.

Bu kayıt ve şartlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanır, yönetilir ve uygulanır. Herhangi bir uyuşmazlığın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti Ankara Mahkemeleri yetkilidir.